Arhiva - 2018

16
Proiecte
232
Echipe
15
Susţinători
1160
Fonduri strânse

Detalii ediţie:

Descriere:
Dată:
22/09/2018
Locaţie:
This Google Map cannot be loaded because the maps API does not appear to be loaded

Alergători ediţie:

Cursa comunitatii
#Nume
1A.P.E.L.L.
2Albinutele
3BACOVIENII CURIOSI
4CÂȘTIGĂTORII
5COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI
6Echipa Liceului Elias Sascut
7Echipa ȘTIM DC
8INIMOȘII
9Mogo Gogo
10Scoala 10
11Scoala Gimnaziala ,, Constantin Platon" Bacau
12Voluntari Ajungem MARI
Cursa copiilor
#Nume
1ADELINA-PAULA ZAHARIA
2Adrian-Gabriel Breahna
3Alexandra Sar
4Alexandru Pricop
5ALEXANDRU AVRAM
6ALEXANDRU ENEA
7ALEXANDRU GRIGORAȘ
8Alexandru Ionuț Mancaș
9Alexandru-Ioan Jicu
10Alexia Andreea Asimine
11Alin Roșu
12Alin-Iulian Matei
13ALLEGRA DANTIS
14Amalia Călin
15Amalia Cosa
16Amalia Elena Diaconu
17Amelia Negulescu
18Ana Maria Fodor
19Andra Ichim
20Andra-Ștefania Arsenie
21Andrada Grigoras
22ANDRADA PALADE
23Andreea Turcu
24Andreea-Irina Chifane
25ANDREEA-STEFANIA MORARU
26ANDREI BOSTĂNESCU
27ANDREI CUCU
28Andrei Lazăr
29Andrei Rotaru
30Andrei Sebastian Mancaș
31ANDREI SILVIU MAZILU
32Bianca Delia Bejan
33Biliboc Denis Andrei
34Cosmin Dragos Pârjol
35Cosmina Diaconu
36Cristi-Iosif Morțiu
37CRISTIAN EPURE
38Daria Cezara Andrei
39DARIA-ANDREEA CEANGAU
40Darius Cioineag
41Delia Agachi
42Delia Lungu
43Denis Antonio Duma
44Denis Birjovanu
45Denis Boacă
46Denis Cleidy Trifan
47Denisa Honea
48Denisa Martin
49Denisa Petruta Damian
50DIANA LUPU
51DIANA EPURE
52Dimitrie Andrieș
53DRAGOȘ PINTILII
54Eduard Adrian Bejan
55ELENA BOSTĂNESCU
56Emanuel Zaharia
57Emily Stefanescu
58Enrico-Andrei Petre-Calistru
59Florentina Guriță
60Florin-Sebastian Botez
61FRANCESCA CONDUR
62Gabriel-Dima Vasilache
63GEORGE BABÎI
64GEORGE ALEXANDRU JUVERDEANU
65George-Alexandru Bernevic
66Georgiana Măgureanu
67Ioana Iacob
68Ioana Nastase
69Ioana Nastase
70Iulian Niță
71Lavinia Dura
72Livio Florea
73Loredana Magureanu
74LOUKAS ASANDEI
75Luiza Birjovanu
76Luiza Birjovanu
77Luka Cucu
78Mădălin Ababei
79MĂDĂLINA FÎSAN
80Madalina Ivan
81Matei Cucu
82Mihai Zareschi
83Mihnea Stefanescu
84Miruna Balaita
85Paul Alexandru Pișta
86RAREȘ COLCERU
87Rares Ilie
88Rares Paveluc
89Răzvan Florea
90Razvan Haidău
91Răzvan Vrabie
92Relu-Gabriel Botez
93Riana Ioana Rosca
94Roxana Sion
95Ruxandra Balaita
96Sergiu Turcu
97Stefan Buculei
98Ștefan Fistoș
99Ștefan Tătărușanu
100Stefan Cristian Diaconu
101ȘTEFAN GHIRASIM
102Stefan Nedelcu
103Ștefan Pascu
104ȘTEFAN RAȘCOVSCHI
105Ștefănel Negru
106Stefania-Ioana Jicu
107Teodora Chivoiu
108Tudor Andrei Andriciuc
109VANESSA ANTOCHI
110VLAD GHINEȚ
111Yasmina Climescu
112Yolanda Lozinca
Individual
#Nume
1Adrian - Gabriel Milea
2Alecu Virgil
3Alexandru Istoc
4Alexandru-Ionut Budau
5Andrei Bărbuță
6Andrei Chirvasie
7Andrei Climov
8Andrei Laslău
9Andrei Vasilache
10Angelica Doina
11Arina Florescu
12Beatrice Ilie
13Bogdan Buda
14Catalin Ciobanu
15Cojocaru Catalin
16Costel Dadalica
17Costel Magirescu
18Crina Gaitan
19Cristian Birjovanu
20Cristian Nica
21Cristian Andrei
22Cristian Duma-Dombi
23Daniel Dascalescu
24Daniel Lela
25DIANA LEFTER
26Diana Luncasu
27Dorel Nistor
28Dragos Munteanu
29Edmond Leonard David
30Eduard Ungureanu
31Emil Costel Nedelcu
32Felix Neculaes
33Florin Adrian Ciofu
34Florin Belecciu
35Florin Bichiu
36Florin Stefanescu
37Florina Fabian
38Gabriel Pirlac
39George Bogdan Rotaru
40GHEORGHE CHIFU
41GHITEA ROBERT
42Ioan Chifu
43Ionela Nedelcu
44Ionuț Felea
45Iulian Bejan
46Izabela Cozma
47Laura Cristina Andriciuc
48Lavinia Mihalcea
49Leonard Benchea-Joca
50Liliana Olteanu
51liviu ilie
52Luminița Birjovanu
53Maria Mocanu
54Marian Razvan Jitaru
55Marius Timpu
56Mihaela Ciuchi
57MIHAELA GHESOIU
58Mihaela maer
59Nela Dumea
60Nick Vercruyssen
61Nicoleta Dospinescu
62NICU RUSU
63Oana Stefana Ciobanu
64Oana Teodora Dadalica
65Ovidiu Gal
66Ovidiu Jicu
67Ovidiu Vasile Velican
68Paul Severin
69Paula Hodea
70Radu Alexandrescu
71Ramona Cristina Dancuta
72Romeo Cernat
73Roxana Alina Grigoras
74Serghei Caimacan
75Simona Brailescu
76Sorin Hutu
77SORIN SARBU
78Stelian Balaita
79TEREZA LUNGU
80TOADER NICOLAE ANDREI
81Vasile Ionel Prepelita
82VASILICA ENACHE
83Virgiulius-Flaviu Cojan
Stafeta 6 persoane
#Nume
1ALBINUTELE VESELE
2Draganii
3SMART Club
4Vrânceanu Black Jaguars
Stafeta 3 persoane
#Nume
1Asii Alergarii Galati
2Colegiul National Costache Negri
3Condor
4FabSquad
5Happy Feet
6Happy Team
7I&2S
8Just Us
9Orhideea
10Run For Fun
11RUNTASTIC
12S GIRLS!
13Târgu Ocna unsalted project
Cursa urbana echipa
#Nume
1Foxes
2Godeanu
3Mamma Mia se intoarce
4ROBOFriend
5The Eagles
Cursa urbana individual
#Nume
1Lucian Enescu
2Marcel Florea
Voluntari
#Nume
1Vasile Ionel Prepelita

Susţinători ediţie:

#SusţinătorProiect susţinutSumă
1Adrian UrsuROBOFriend10
2Alina PistolTÂRGUL MICULUI ANTREPRENOR100
3AnonimLaboratorul RDuino (Roboți Deștepți Arduino)50
4Daniela MagirescuLaboratorul RDuino (Roboți Deștepți Arduino)70
5Daniela SusanuClubul de robotică ȘTIM DC100
6ELENA-ADINA MITROIUClubul de robotică ȘTIM DC50
7Gratiela Mioara DimaȘtiințescu, inovație în educație!100
8Lenuta AntoheROBOFriend10
9Liliana SpataruROBOFriend10
10Marius DragomirROBOFriend10
11Mihaela PadureROBOFriend10
12Mihai DudasuROBOFriend60
13Sabina DudasuROBOFriend60
14Sorin HutuLaboratorul RDuino (Roboți Deștepți Arduino)500
15Violeta VladescuROBOFriend20

Clasament ediţie:

Această ediţie nu are clasament

Galerie foto ediţie:

Această ediţie nu are incă o galerie foto

Sponsori ediţie:

Această ediţie nu are sponsori

Parteneri ediţie:

Această ediţie nu are parteneri
Distribuie: